browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Ceny

 

Prázdniny 2018 (červenec – srpen)
6 500,- Kč/týden
Zimní sezóna (prosinec – březen) 6 500,- Kč/týden
Vedlejší sezóna (květen, červen, září) 5 500,- Kč/týden
Víkendový pobyt duben – září
2 100,- Kč/víkend

+ 700,- Kč každá další noc 

Víkendový pobyt říjen – březen 2 500,- Kč/víkend

+ 850,- Kč každá další noc

 

Světový pohár horských kol 19.-20.5.2018: 2 500,- Kč/chata/víkend 

Biatlon 17.-23.12.2018: 2 500,- Kč/chata/víkend (min. délka pobytu jsou 2 noci), každá další noc + 1 250,- Kč

Cena je za chatku a pobyt. Je možno se dohodnout i na jiných délkách pobytu (prodloužené víkendy apod.).

V období letních prázdnin jsou možné pouze týdenní pobyty (sobota – sobota).

Při nástupu je vybírána kauce ve výši 2 000,- Kč/chatku. Kauce se vrací v plné výši při odjezdu pokud nedojde k poškození zařízení nebo nadměrnému znečištění objektu.

Přeúčtování nákladů na spotřebovanou elektrickou energii na základě přímé spotřeby dle stavu elektroměru ve výši 7,- Kč/kWh. Záloha na el. energii ve výši 500,- Kč za týdenní pobyt a 300,- Kč za víkendový pobyt je splatná spolu s úhradou platby za pobyt. Vyúčtování za spotřebu el. energie bude provedeno bankovním převodem do jednoho týdne od ukončení pobytu. V případě, že by záloha nepokryla přímou spotřebu bude zaúčtována oproti kauci.

Každý host hradí rekreační poplatek obci ve výši 14,- Kč/noc, děti do 18-ti let a důchodci nad 70 let hradí 4,-Kč/noc – vybírá se při odjezdu.

Parkování je zdarma.

Cena nezahrnuje úklid chatky. Před odjezdem prosím umyjte a ukliďte nádobí, vyneste smetí, vysajte koberce a vymeťte kamna. V případě pobytu s vaším zvířecím mazlíčkem je nutno poklidit i po něm v chatě i jejím okolí. Snažte se, prosím, opustit chatku v takovém stavu, v jakém byste ji rádi našli na začátku vaší dovolené.

Pobyt psa je zdarma! Prosíme nahlásit předem.

Lůžkoviny (prostěradlo, povlečení na polštář a přikrývku) jsou u víkendových nebo krátkodobých pobytů volitelné za příplatek 80,- Kč/lůžko – nutno uvést při rezervaci. U týdenních pobytů jsou lůžkoviny v ceně.

V případě využití příspěvku z FKSP vám rádi vystavíme fakturu.