browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Ceny

Ceny

Prázdniny  (červenec – srpen)
7 900,- Kč/týden
Zimní sezóna (prosinec – duben) 7 900,- Kč/týden
Vedlejší sezóna  6 900,- Kč/týden
Víkendový pobyt květen – září

(nebo 2 noci)

2 700,- Kč/víkend/2 noci

+ 900,- Kč každá další noc 

Víkendový pobyt říjen – duben

(nebo 2 noci)

2 900,- Kč/víkend/2 noci

+ 1 000,- Kč každá další noc

 Svatby, oslavy apod.  15 000,- Kč/víkend

 

Silvestr 2021: 6  000,-Kč/pobyt/3 dny (min. délka pobytu 3 noci, možno i delší) 

Vzhledem k  zákonu o elektronické evidenci tržeb nelze u nás hradit pobyt v hotovosti na místě.

Cena je za chatu a pobyt. Je možno se dohodnout i na jiných délkách pobytu (prodloužené víkendy apod.). Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

V období letních prázdnin jsou možné pouze týdenní pobyty (sobota – sobota).

Při nástupu je v hotovosti vybírána kauce ve výši 2 000,- Kč/chatku. Kauce se vrací v plné výši při odjezdu pokud nedojde k poškození zařízení nebo nadměrnému znečištění objektu.

V případě navrácení neuklizené nebo znečištěné chaty bude účtován poplatek 500,-Kč na úklid objektu. Pokud by došlo k nadměrnému znečištění povlečení či lůžkovin bude hostu účtován poplatek ve výši 50,- Kč/ks (prostěradlo, povlak na polštář, povlak na peřinu), 150,- Kč/polštář, 300,- Kč/peřina.

Přeúčtování nákladů na spotřebovanou elektrickou energii se provádí na základě přímé spotřeby dle stavu elektroměru ve výši 7,- Kč/kWh. Záloha na el. energii ve výši 500,- Kč za týdenní pobyt a 300,- Kč za víkendový pobyt je splatná spolu s doplatkem úhrady za pobyt. Vyúčtování za spotřebu el. energie bude provedeno bankovním převodem do 14 dnů od ukončení pobytu. V případě, že by záloha nepokryla přímou spotřebu bude zaúčtována oproti kauci.

Při převzetí chaty obdrží host 2 klíče: 1 ks od chaty a 1 ks od závory u příjezdové cesty.  Za ztrátu klíče je účtován poplatek 100,-Kč/klíč.

Každý host hradí dle Obecně závazné vyhlášky města Nové Město na Moravě č. 2/2019 o místním poplatku z pobytu platnou od 01.01.2020 rekreační poplatek obci ve výši 21,- Kč/noc, děti do 18-ti let a osoby nad 65 let jsou od poplatku osvobozeny. Poplatek je vybírán v hotovosti při odjezdu.

Parkování je zdarma.

Cena nezahrnuje úklid chatky. Před odjezdem prosím umyjte a ukliďte nádobí, vyneste smetí, vysajte koberce, vytřete podlahy a vymeťte kamna. Snažte se, prosím, opustit chatku v takovém stavu, v jakém jste ji našli na začátku vaší dovolené. V opačném případě bychom Vám byli nuceni účtovat úklid.

V případě pobytu s vaším zvířecím mazlíčkem je nutno poklidit i po něm, a to nejen v chatě, ale i v jejím okolí (louka kolem chat). Určitě nechcete do něčeho Vy nebo Vaše děti šlápnout 🙂 Platí přísný zákaz pobytu zvířat na sedačkách a postelích v chatě. Je nutno zajistit pro vaše zvířecí mazlíčky vlastní pelíšek a misky.

Pobyt psa či jiného domácího mazlíčka je od 1.1.2020 za poplatek 50,-Kč/noc! Prosíme nahlásit předem.

Lůžkoviny (prostěradlo, povlečení na polštář a přikrývku) jsou u víkendových nebo krátkodobých pobytů volitelné za příplatek 80,- Kč/lůžko – nutno uvést při rezervaci. U týdenních pobytů jsou lůžkoviny v ceně. V případě výcvikových pobytů se psy je potřeba mít vždy vlastní povlečení!

U pobytů v období říjen – březen je k dispozici dřevo na topení. Mimo toto období možnost dokoupení dřeva 50,-Kč/bedýnka (cca vel. krabice od banánů).

V případě využití příspěvku z FKSP Vám rádi vystavíme fakturu pro Vašeho zaměstnavatele.

Konání svatby, oslav apod.:

Cena 15 000,- Kč zahrnuje pronájem celého areálu včetně ubytování na chatách. Zvlášť se hradí spotřeba elektrické energie a zapůjčení povlečení. Kauce činí 10 000,- Kč. Případné ubytování dalších osob ve stanech dohodou.