browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Časté dotazy

Abychom Vám zpřístupnili co nejvíce informací k pobytu na chatkách Apollo, tak jsme pro vás vytvořili tuto stránku nejčastějších dotazů, které průběžně doplňujeme. Přečtěte si tedy prosím následující otázky a odpovědi.

Jak mohu provést rezervaci?

Dotaz na obsazenost můžete vznést telefonicky, ale rezervaci je nutné provést vždy e-mailem s uvedením vašeho tel. kontaktu, počtu osob, termínu a jestli s vámi pojede domácí mazlíček.

Co když se nedovolám?

Ne vždy máme možnost ihned zvednout telefon, ale na všechny nepřijaté hovory reagujeme a voláme zpět. Můžete nám také poslat sms.

Je možný pobyt se psem a kolik to stojí?

Všichni domácí mazlíčci jsou u nás vítáni a jejich pobyt je zdarma. Za to ale od vás očekáváme, že mu vezmete vlastní pelíšek a také po něm uklidíte nejen v chatě, ale i v jejím okolí. Jistě by se Vám nelíbilo, kdyby si vaše děti hráli na louce mezi bobky. Respektujte prosím také to, že pes nesmí na sedačky, postele a křesla. Trávit dovolenou obaleni psími chlupy jistě není to pravé ořechové 🙂

Je na chatách internet a televize?

Po průzkumu mezi našimi hosty, kdy upřednostňovali klid a relax od běžného provozu jsme se rozhodli wifi nepořizovat. V dnešní době má téměř každý internet v mobilu a v případě potřeby jej může využít. Co se týče televizí, tak ty na chatách jsou, i když je málokdo využívá. Tomu odpovídá i jejich velikost – jsou malé 🙂

Je možný pobyt na jednu noc?

Pobyt na jednu noc není možný, a to z ekonomických důvodů. Pokud byste opravdu trvali na pobytu na jednu noc, tak bychom byli nuceni Vám účtovat cenu za víkend.

Proč se platí spotřeba el. energie zvlášť a kolik mě to bude stát?

Z jednoduchého důvodu: chceme být vůči našim hostům spravedliví a účtovat jim el. energii pouze podle jejich skutečné spotřeby. Zvláště v zimním období se spotřeba el. energie hostů výrazně liší a nepřipadá nám fér paušálně rozpočítat spotřebu mezi všechny a cenově tak znevýhodňovat ty, kteří jsou spořiví. Průměrná spotřeba při týdenním pobytu v létě je cca 300,- Kč, při víkendovém pobytu kolem 100,- Kč.

Je možno platit pobyt za osobu?

Bohužel ne, chata má stejné náklady ať je v ní jedna osoba nebo je plně obsazena. Cena je tedy vždy pouze za celou chatu.

Co když se zpozdím s příjezdem?

Nic se neděje, na cestě nebo před ní vás může potkat cokoli. Jen nám to prosím dejte včas vědět. Na chatách většinou nejsme trvale přítomni a potřebujeme nějaký čas na příjezd, ev. paní, která Vás ubytuje.

Proč musím platit kauci?

Bohužel ne všichni hosté se chovají k cizímu majetku jako k vlastnímu, což jsme si již vyzkoušeli. I když to určitě není Váš případ, tak kauci vybíráme striktně od všech hostů a slouží jako jakási pojistka pro nás na to, že nám chatu vrátíte ve stejném stavu jako jste ji převzali – uklizenou a nepoškozenou.

Je na chatě pitná voda?

I když se chaty nachází v ochranném pásmu pitné vody, tak voda na chatách je prozatím vedena jako užitková, na přímou konzumaci ji doporučujeme převařit. Do budoucna je v plánu zajištění pitné vody.

Jak zjistím, jestli je pobyt uhrazen?

Přijetí platby ať přímo od Vás nebo z FKSP Vám vždy potvrdíme e-mailem.

Kdy dostanu pokyny k pobytu?

Pokyny k příjezdu a nástupu na pobyt Vám pošleme týden před Vaším pobytem u nás.

 

MÁTE DALŠÍ DOTAZY? NEVÁHEJTE SE ZEPTAT, VŠE VÁM RÁDI ZODPOVÍME!