browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Chatky

Chaty jsou umístěné na rozsáhlé louce na samotě uprostřed lesa. Nové Město na Moravě je od nás 5 km, Žďár nad Sázavou 7 km. Přes areál nevede žádná komunikace, vjíždí sem pouze naši hosté.

Ubytování v chatách je ideální pro celoroční dovolenou pro rodiny s dětmi (v blízkosti chat není silnice), přáteli, team-buildingové akce, konání oslav či svatby… Bezprostřední okolí nabízí houbaření, sběr borůvek, koupání, turistiku, cyklistiku, zimní lyžování, běžkování, či jen celoroční odpočinek a relax na čerstvém vzduchu uprostřed přírody.

K dispozici jsou 4 dřevěné chaty o velikosti cca 40 m2 se zděnou podezdívkou.

Každá chata je pro 4 osoby (max. 6 – rozkládací sedačka v obývacím pokoji).

Uvnitř se nachází:

  • předsíňka
  • hlavní místnost s konferenčním stolkem, rozkládací sedačkou (plocha lůžka cca 160 cm)a křeslem a komodou nebo skříní
  • televize
  • kuchyňský kout s elektrickým dvouplotýnkovým vařičem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a ledničkou s mrazákem; kuchyňka je vybavena základním nádobím (příbory, sklenice, hrnky, talíře, hrnce, pánev)
  • 2 ložnice, každá se dvěma postelemi, nočním stolkem, lampičkou. Ložnice jsou od hlavní místnosti oddělené závěsem.
  • koupelna se sprchovým koutem, WC
  • z hlavní místnosti vede na louku francouzské okno.

Chaty jsou číslovány při pohledu zepředu zprava doleva (viz. fotografie na úvodní straně), tj. při pohledu od louky má první chata vpravo č. 1.

Voda do chat je přiváděna z vlastního vrtu. Laboratoř vyhodnotila vodu jako pitnou.

Každá chata má vlastní ohniště (sekerka a pila jsou k dispozici) a venkovní posezení.

Na louce za chatami je k dispozici volejbalová síť, trampolína a houpačka pro děti.

Parkování je zdarma přímo u chatek – prosím, parkujte pouze mezi chatami (mezi č. 1. a 2. a mezi č. 3. a 4.), ev. na příjezdové cestě. Nejezděte svými vozy po louce před a za chatami.

V zimním období jsou chatky vytápěny kamny typu Petra a elektrickými přímotopy. Dřevo na topení je v období říjen – březen k dispozici.

Ve všech chatách platí přísný zákaz kouření!!!

Na louce za chatami je prostorná pergola s dalším ohništěm a grilem, kde můžete např. pořádat oslavy narozenin, firemní a rodinná setkání, teambuildingové akce, svatební oslavy či jen využít pro příjemné společné posezení.

Horký koupací sud

Pro vaši pohodu a relax můžete využít horký koupací sud. Pobyt v sudu je potřeba objednat alespoň den předem (sud se musí několik hodin natápět). Voda v sudu se vyhřívá na teplotu 38 – 40 st. C.

Cena: 890,- Kč/1,5 hod, každá další hodina 300,- Kč

Benefity pobytu v sudu:

  • stabilizuje krevní tlak, čistí tělo od toxinů, urychluje metabolismus, uvolňuje svaly, má relaxační účinek, potlačuje stres, únavu a zvyšuje odolnost těla

Můžete si také užít romantický večer s partnerem nebo si relaxovat s vašimi přáteli či rodinou.