browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Chatky

Chatky Apollo se nachází na samotě uprostřed lesů při jižním okraji CHKO Žďárské vrchy v nadmořské výšce 595 m cca 500 m od obce Hlinné. Nové Město na Moravě je vzdálené 5 km, Žďár nad Sázavou 7 km. Celková plocha areálu pro vaše využití je 20 000  m².

Ubytování v chatách je ideální pro celoroční dovolenou pro rodiny s dětmi (v blízkosti chat není silnice), přáteli… Bezprostřední okolí nabízí houbaření, sběr borůvek, koupání, turistiku, cyklistiku, zimní lyžování, běžkování, či jen celoroční odpočinek a relax uprostřed přírody.

K dispozici jsou 4 dřevěné chaty o velikosti 40 m2 se zděnou podezdívkou.

Každá chata je pro 4 osoby (max. 6 – rozkládací sedačka v obývacím pokoji).

Uvnitř se nachází:

  • předsíňka
  • hlavní místnost s konferenčním stolkem, rozkládací sedačkou (plocha lůžka cca 130 cm – vhodné spíš pro děti), dvěma křesly a knihovnou
  • malá televize
  • kuchyňský kout s elektrickým dvouplotýnkovým vařičem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a ledničkou; kuchyňka je vybavena základním nádobím (příbory, sklenice, hrnky, talíře, hrnce, pánev)
  • 2 ložnice, každá se dvěma postelemi, nočním stolkem, lampičkou
  • koupelna se sprchovým koutem, WC
  • z hlavní místnosti vede na louku francouzské okno.

Chaty jsou číslovány při pohledu zepředu zprava doleva (viz. fotografie na úvodní straně), tj. při pohledu od louky má první chata vpravo č. 1.

Každá chata má k dispozici vlastní ohniště a venkovní posezení.

Chaty jsou umístěné na velké louce, na které jistě najdete vyžití např. při míčových hrách. K dispozici je síť na volejbal.

Parkování je zdarma přímo u chatek- prosím, parkujte pouze mezi chatami a ev. na příjezdové cestě. Nejezděte svými vozy po louce před a za chatami.

V zimním období jsou chatky vytápěny kamny typu Petra a elektrickými přímotopy. Dřevo na topení je v období říjen – březen k dispozici. Voda v chatách je užitková.

Ve všech chatách platí přísný zákaz kouření!!!

Na louce za chatami je prostorná pergola s dalším ohništěm, kde můžete např. pořádat oslavy narozenin, firemní a rodinná setkání, teambuilding, svatební oslavy či jen využít příjemné společné posezení.

 

Celkový pohled