browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Kontakt

Kontaktovat nás můžete na e-mailu: chatkynavysocine@seznam.cz

a telefonním čísle:  +420 724 08 39 15

GPS: 49°32’06″N 16°02’08″E

Provozovatel:

Ing. Alice Vitulová

IČ: 62079298

Kudy k nám?

Pokud pojedete směrem od Brna, tak jeďte přes Dolní Loučky, směr Moravec, Bobrová, Radešínská Svratka. Tam odbočíte doleva směrem na Řečici, kterou projedete rovně. Přijedete na křižovatku, po levé straně bude obec Hlinné (nebudete do ní zajíždět), vy pojedete po malé silničce rovně směr Žďár nad Sázavou (doprava je to na Nové Město na Moravě). Pojedete rovně a cca po 300 m na konci lesa bude po levé straně odbočka na lesní cestu. Je tam i cedule s nápisem Chatky Apollo. Na konci lesní cesty je parkoviště u budovy bývalého penzionu Apollo a tam již uvidíte po pravé straně chatky. Před parkovištěm je závora.

V případě, že pojedete po dálnici, tak sjeďte na Žďár nad Sázavou. Ve Žďáře jedete směrem na Nové Město na Moravě, pak odbočíte na Mělkovice, projedete Veselíčko a pokračujete směrem na Radešínskou Svratku (doleva bude odbočka na Slavkovice). Před lesem uvidíte u cesty po levé straně ceduli s nápisem Chatky Apollo. Tam odbočíte doprava a dále dle popisu výše.

Ze zkušenosti víme, že ne vždy Vás navigace zavede přesně (někdy vede hosty do obce Hlinné a pak polní cestou). Doporučujeme držet se výše uvedené trasy.